| CretuTau a întrebat:

Fac 16 ani in 2 luni si ceva, am 1.67 din vara ma duc la kickboxing (pentru ca vreau sa fac ceva ce mi-ar placea nu basket sau handbal.) Sunt sanse sa mai cresc? O sa incep sa iau si niste suplimente de vitamine si sa mananc mai ok laughing am 60-61kg.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are treabă crescutul cu șuturile în sac. Nici cu aruncatul la coș. Înțelegi? Înălțimea e genetică. Sportul e super bun sa il faci si sunt enșpe mii de motive și beneficii. DAR NU INFLUENȚEAZĂ ÎNĂLȚIMEA. SUNT MITURI.

| CretuTau explică (pentru anonim_4396):

Ok, dar imi recomanzi sa ma duc la kickboxing asa pentru mine?

| anonim_4396 a răspuns (pentru CretuTau):

Da.