| CretuTau a întrebat:

Vreau sa merg la kickboxing din vara, am 15 ani fac 16 in 3 luni..am 1.67
Ce ziceti merita?
Oare pe viitor ma si înalt?
Gen vreau sa știu daca mai cresc si nu raman asa laughing sunt pareri diferite, unii sunt ca nu conteaza ce sport faci..altii o tin in continuu cu inot si basket..etc
Tata are in jur de 1.71-1.72 mama 1.62, dar avem rude înalte...din partea mamei mai multe.

Răspuns Câştigător
| safacspumedacastiu a răspuns:

Buna! eu fac box de 1 an si cateva luni si zic ca da merita din mai multe motive. 1 inveti sa te aperi 2 te mentine in forma 3 da, mai cresti si in inaltime dar corpul uman creste pana la 22 de ani! numai bine!

1 răspuns: