| disku22 a întrebat:

De cam 2 ani am o problemă cu zona genitală, am mâncărimi cauzate de un strat de culoare albă-gri iar după ce mă scarpin îmi provoc leziuni, roșeață, iritații. Care ar putea fi cauza? Menționez că nu am întreținut relații sexuale niciodată, dau fundiță.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Un ginecolog ti-ar spune mai bine care e problema.
Stai asa de 2 ani?
Cum te suporti?

| Violleta2022 a răspuns:

Cat de des iti speli penisul?
Pentru ca depunerilea alea sunt semn de nespalare.

| IvyOlivia a răspuns:

Poate ai candidoză, dar în orice caz trebuie să te duci la un ginecolog.