| anonim_4396 a întrebat:

Salut tpu.De ceva timp cand incerc sa dorm ochii mei se deschid singuri fara sa fac nimic, chiar nu stiu ce sa fac. Ma gandeam sa merg la un oftalmolog, ce parere aveti? Tin sa mentionez ca nu beau cola sau alte sucuri cu cofeina si cafea.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns:

Ai insomnie? happy Poate că trebuie să te duci la un psihiatru, să îți spună cauza, pentru că eu nu cred că e de la ochi. Funda? big grin

| Ale3xandru185 a răspuns (pentru 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90):

Chiar nu stiu, in 2 zile am dormit foarte putin. sunt speriat.

| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns (pentru Ale3xandru185):

Ascultă sfatul meu!winking Poate au nevoie de somnifere, sedative sau tranchilizante. big grin Ți se va justifica acolo problema și tratamentul. Sănătate!winking