| MihaiDulcea221 a întrebat:

Salut TPU! De ceva luni ma doare spatele in zona de sus, aproape de umarul stang, putin mai jos la coasta, stie cineva ce se intampla? Cand pun mana nu simt nicio durere, insa ma doare...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Poate fi de la coloana vertebrala sau nevralgii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,

Undeva sub omoplat cumva?

| MihaiDulcea221 explică (pentru anonim_4396):

Salut! Multumesc de raspuns, da, chiar sub omoplat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MihaiDulcea221):

Am mai avut si eu junghiurile astea tot in partea stanga, au disparut la un moment dat. Mai apar cand si cand dar cu o intensitate slaba, apoi iar dispar.
Nu stiu ce sa iti spun ca ar fi, poate curent, poate un reumatism Fa si tu o vizita la medic, poate afli exact.

Sanatate.