| PapuShyk00 a întrebat:

De trei zile ma tot doare burta.dar nu toata ziua ma ia asa de odata... Oare ce am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| johny92 a răspuns:

Ai limbrici.

| CSelly a răspuns:

Daca inca nu ti-a venit menstruatia atunci s-ar putea sa-ti vina

| PapuShyk00 explică (pentru CSelly):

Crezi,Selly? Inca nu mie vezin menstuatia...

| CSelly a răspuns (pentru PapuShyk00):

Poate asta e! dar spune-i mamei si mergi la un doctor(daca te doare rau)

| NonEinstein a răspuns:

Eu aş zice gastrita.

| D3X73R a răspuns:

Apendicita este in dreapta joc si simptomele sunt:febra mare(40); frisoane; varsaturi.dar nu cred...

| Annnes a răspuns:

Cine stie thinking
Apendicita ai facut.o?