| alexandrutoxic a întrebat:

Salut TPU! De un timp cand vreau să mănânc o carne sau sa mananc ceva condimentat nu simt gustul lor și ceva amar mai ales la usturoi și ceapă și imi rămâne în gură si dimeanța când mă trezesc. Dar in rest cand mananc fructe sau cartofi fierți sau paste fără sos simt gustul dar la alea nu, au un gust si un miros foarte rău. Cam de doua luni tot asa am rămas

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Severian_Amihaeisei_1979 a răspuns:

Eu am aceeasi problema. Cum ati rezolvat?

| Darkwish90 a răspuns:

Eu am rămas așa după Covid, la carne nici nu pot să descriu cuvintele ce horror este, nici nu mai mănânc.

| alexandrutoxic explică (pentru Darkwish90):

Și ți ai revenit?

| Darkwish90 a răspuns (pentru alexandrutoxic):

Încă nu.