| GabytzaDoolce a întrebat:

Deci azi am auzit la o persoana asa:caderile de calciu pot provoca moartea. Oare este adevarat? Pls multe raspunsuri funda...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| biuuu a răspuns:

Eu nu cred ca pot provoca moartea
tine minte:
nu se moare asa usor
sper ca ti-am fost de folos

good bye gabi

1 răspuns:
Apache
| Apache a răspuns:

Omule pana si mucii din nas pot provoca moartea...dar in cat la suta din cazuri? 0, 00000001 %?