| IonuțȘofronici02 a întrebat:

Ieri am fost pe deal,era panta mare, si am urcat-o de 2-3 ori si am coborat-o alergand! Azi dimineata, de pe la vreo 5:30-6:00 nu am mai putut dormi din cauza durerii de burta si stomac,iar dupa aceea a inceput sa ma doara si zona unde se afla ficatul,am luat Agocalmin si NO-SPA,dar degeaba, mentionez ca ieri am mancat 1-2 oua fierte, 2 felii de slanina si ceapa, iar aseara am mancat 2 felii de paine cu unsoare de porc si rosii,un castron de ciorba de pastai,si lapte(o cana de aia,cadou de la propolis) Ma puteti ajuta cu ceva informatii, va rog? Ofer funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca ai o simpla febra musculara, nu va trece cu antialgice, asteapta doar sa-ti treaca. Daca era din cauza meselor copioase, te-ar fi durut imediat dupa.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Bea ceai de mentă și 2 tablete de calciu lactic, posibil o indigestie.
Mănânci haotic!
Pa, pa.

| IonuțȘofronici02 explică (pentru Legiuitoarea):

Nu,nu mananc haotic, am facut un pariu!