| Kenichi a întrebat:

ieri s-a umflat ochiul drept asa dintr-o data cred ca e din cauza frecatului oricum nu s-a retras deloc parca mai rau s-a umflat am parca un ochi mai mare si unul mai mic. ce ar trebui sa fac? dau funda+vot

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ellena3322 a răspuns:

Du-te frate la dooctor ce mai astepti mai sti daca e ceva grav eu am fost operata din cauza ca mi s-a umflat ochiul drept acum vreo 2 ani de zile mi-a aparut o umflatura la ochiul drept la pleoapa inferioara in interior, iar din cauza inconstientei parintilor mei am stat cateva saptamani cu acea umflatura pana cand s-a facut un fel dul tare si am fost nevoita sa fiu operata.

2 răspunsuri:
| KiraXander a răspuns:

Du-te la doctorul de familie si el iti va raspunde la intrebare noi nu avem de unde sa stim ce sa facem. funa?happy

| GuessWhoo a răspuns:

Du-te la doctro, si pana atunci puneti o punga cu gheata la ochi