| infernoo a întrebat:

.. imi recomanda si mie cineva niste proteine bune? sau creatina? vreau sa ma ingras si sa iau ceva masa musculara... mentionez ca am 17 ani, cam 175 inaltime si vreo 70 kg
va rog recomandati-mi ceva bun.bineinteles in concordanta cu sala...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| PredatoR a răspuns:

GFX-8 de la ProNutrition, sunt foaete multumit de el

| seby005 a răspuns:

SAL eu iau asa ceva si sunt super multumit http://www.redis.ro/creatina/38-creatina-r-tablete.html

| vlad_4846 a răspuns:

Pai ori vrei sa te ingrasi ori sa castigi masa musculara...

crezi ca daca esti mai masiv esti si mai puternic?

un sfat:

defineste-ti foarte bine muschii si dupa aia vei vedea daca vrei sa mai pui masa...nu se merita mai ales ca o sa vina vremea sa ai o famile sau un job si nu o sa poti sa te mai tii de sala!

| SmileFreedom a răspuns:

Serious Mass.In combinatie cu laptele are gust de ciocolata, dar de fapt sunt niste vitamine care te ajuta sa te ingrasi.
Succes!

| Cosmin86 a răspuns (pentru SmileFreedom):

Serios mass = proteine si carbohidrati, NU "niste vitamine", copil mic inapt ce esti

| Cosmin86 a răspuns:

Ce alimentatie ai? E cea mai importanta

| infernoo explică:

Vreau sa cresc, sa ma fac "mare " :d