| Ajutor324 a întrebat:

In ultimele 2 luni mi s-a intamplat urmatoarea chestie, fix de 2 ori. M am ridicat in picioare, si am simtit ca imi bate inima mai lent, 2 batai puternice si lente, dupa 2-3 secunde au revenit bataile normale, dar am simtit o slabiciune si o concentrare mai proasta. Fumez si precizez ca in ultimele 2-3 zile am exagerat cu cafeaua si am dormit si cam prost. Astept raspuns. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Deserth a răspuns:

112 Ambulance

| Dexter21 a răspuns:

Probabil.te-ai ridicat brusc odata. din pat sau unde ai stat si se mai intampla cand te ridici brusc de undeva in picioare, si referitor la cafea prea multa cafea dauneaza sanatatii. si fumatul la fel.

| Ajutor324 explică (pentru Dexter21):

Multumesc mult! Da, m-am ridicat brusc de pe scaun. Pe scaun stateamlaughing.

| Dexter21 a răspuns (pentru Ajutor324):

Sa inteleg ca era o gluma asta sau laughing

| Ajutor324 explică (pentru Dexter21):

Nu, chiar ma panicasem si nu eram sigur daca e grav sau nu