| anonim_4396 a întrebat:

In ultimul timp nu știu ce e cu mine. Sunt prea moale și uneori nu știu ce am, nu știu cum sa explic parca se mișcă altcineva in corpul meu, ma gândesc la mine și parca nu sunt eu. Ce sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Pre-diabet?

| Deliiiia a răspuns:

Hei, se mai intampla, ai grija sa te odihnesti suficient. Eu mereu ma puneam sa dorm cand aveam stari ciudate si chiar functiona. Daca stai sa cauti pe internet vei gasi tot felul de tulburari psihice si nu e cazul sa te stresezi ca ai avea vreuna. Te-ai gandit la o posibila cauza? Accepta situatia, ca acum nu esti in apele tale si ca in viitor iti vei reveni,

| OMEGALIN a răspuns:

Maturizare,intelepciune,schimbare.Lucruri prin care trec toate persoanele, perioade ale vietii in care nu te mai recunosti, suntem construiti sa ne adaptam si e normal sa ne schimbam chiar si radical uneori. Daca reusesti sa detaliezi mai bine poate reusesc sa-mi dau seama daca e vorba si de altceva, dar din ce ai mentionat in intrebare, nu e nimic ce sa merite ingrijorare.Doar tine-te departe de depresie happy

| Luizaaa a răspuns:

Esti trist in mare parte a timpului? Daca da poti sa suferi de o depresie usoara. Dar eu am aceeasi problema doar ca la mine e mai complicat. Cand te simti moale, fara vlaga poti sa ai lipsa de calciu. Aceasta poate fi insotita de dureri musculare, "zbaterea" muschilor, dureri de oase, blocarea maxilarului (eu il am blocat de vreo 2 luni) Totusi iti recomand la mergi la niste analize. Sanatate!