| GriRazvan a întrebat:

ma mananca foarte tare capul penisului nu are nimic iritatie doar ma mananca, ce trebuie sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| ghiolbitza a răspuns:

1. Te speli
2. Te dai cu crema de galbenele.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În cazul în care ai o igienă intimă CORESPUNZĂTOARE şi mâncărimile nu se datorează acesteia, atunci e posibil să fie vorba de o candidoză ( sau altă infecţie genitală ).

TREBUIE să mergi la un control de specialitate la medicul dermato-venerolog pentru diagnostic şi tratamentul adecvat!

Toate cele bune.

| RobertMoon a răspuns:

O Baie calda.

| 8mariastar a răspuns:

Sa te scarpini sau poti sa il intrebi pe tatal tau ce sa faci

| andru10best a răspuns:

Sa mergi la un medic bun.