| vasilofdeny2 a întrebat:

ma o mare problema. sa o iau cu inceputul: eu si prietena mea ne-am jucat oleaca...dar nu am facut sex(asta a fost cam acum 5-6 saptamani), si ei trebuia sa la cateva zile dupa ce neam jucat. I-a venit cu vreo 2 zile intarziere(si am zis ca e din cauze fittnesului, deoarece ea s-a apucat cam cu o saptamana inainte de a ne "juca") Ca sa fim siguri am facut si 2 teste de sarcina(la 3 saptamani), iar acestea au iesit negative. acum, mi -a spus ca este oleaca umflata la burta in partea de jos(azi la fittnes a lucrat abdomen, mai ales in partea de jos a lui) si nu stiu ce sa fac mi-e frica, sa nu fie ceva... adica incarcinata, ESTE POSIBIL?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Trebuie sa-i vina menstruatia, de aia este mai balonata, balonarea poate avea insa si alte cauze, cum ar fi apendicita. Sotia mea a avut apendicita, si si ea a crezut ca este insarcinata.

| vasilofdeny2 explică (pentru Zenithf):

Dar ei i-a venit acum 2 saptamani, cu o saptamana dupa ce am facut noi prostia aceea, a facut si 2 teste(au iesit negative, iar ieri a m-ai facut unul si tot negativ)

| vangaelis a răspuns:

Mai exact ti-ai dat drumul in ea? ai folosit prezeervativ, etc?

| Anonymous1995 a răspuns:

Nu are cum sa fie insarcinata odata ce voi nu ati facut sex, ce se intampla e doar in mintea voastra, stai linistit

| Mikutza98 a răspuns:

Nu cred sa fi ramas insarcinata. Daca a facut si 2 teste de sarcina si au esit negative inseamna ca nu este. Dar ati folosit prezervativul?

| AliceMaria1 a răspuns:

Clar NU!

| vasilofdeny2 explică:

Ba lasa tu comentariile de genu. ca si tu ai fost la fel, ai experimentat, sau sa na. poate nu te-a tinut.
lasa-ma frate in pace, citeste intrebarea cu atentie si apoi raspunde LA CE TE-AM INTREBAT EU. daca nu atunci nu mai raspunde