| Valentino22 a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine va rog sa slabesc, adica as dori sfaturi, ce fel de mancaruri sa mananc si etc. Putem vorbi pe whatsapp si va pot da mai multe detalii acolo. Stiu ca suna cam ciudat intrebarea happy.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca te gandesti la mancare nu vei slabi

| AlexSalling a răspuns:

Buna! Ai Facebook? Eu te pot ajuta, daca na-i fa-ti un cont acum.
Contacteaza-ma
https://www.facebook.com/JurjescuAlex717

| TPUşiUPT1 a răspuns:

Toata treaba e sa mananci mai putin si sa faci miscare. Kcal pe care le mananci le poti calcula cu my fitness pal

| Davidenko1 a răspuns:

Da, evita painea, lactatele si carnea mai rara si sa fie usoara gen piept de pui in rest recomand fructe si legume si multa miscare