| anonim_4396 a întrebat:

Salut, TPU...
Menționez că nu vreau răspunsuri la mișto, vă rog mult...
De o săptămână am un fel de scurgere maro, e foarte puțină, astfel încât pătează doar puțin chilotul și se vede pe hârtie atunci când mă șterg...
Nu are cheaguri, e doar o scurgere maro foarte asemănătoare ca și menstruația la compoziție, dar în cantitate mică și de asemenea, are cam mirosul acela similar de menstruație. Nu am niciun fel de mâncărimi, nu mă ustură la urinat, n-am dureri, e ca și cum nici nu ar fi acolo, numai că o văd și mă cam sperie...
Nu am menstruație regulată, dar a trecut o lună și 2 zile de când nu mi-a mai venit. Menstruația trecută a durat doar 3 zile, comparativ cu cele anterioare care erau de 6-7 zile. Sunt virgină, deci posibilitatea de a fi însărcinată e exclusă din start.
Vineri am programare la ginecolog pentru prima dată, dar până atunci nu mai am răbdare și aș vrea să știu dacă uneia dintre fete de aici i s-a întâmplat ceva similar cu ceea ce am descrie mai sus. Dacă da, aș vrea să știu dacă aș avea motive de îngrijorare.
Mulțumesc anticipat dacă ai citit asta!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Care fete de pe aici? Ca si aici sunt la fel ca tine.

| Crackman a răspuns:

Mergi la medic. El o sa dtie cel mai bine

| oz_1736 a răspuns:

Feteleee, cineva are probleme. Noroc de baieti