| Himynameis a întrebat:

Salut TPU

Mereu cand ma trezesc ma simt naspa si cand pasesc sau merg simt ca imi vine putin de tot sa vomit sau greturi sau sa simt ceva in gat, dar asta e gen doar dimineata ca dupa nu prea mai simt nimic. E normal? Sau e ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| PersonajFictiv a răspuns:

Mergi la medic, el o sa afle ce ai si o sa te trateze.

| VICTORTPURO a răspuns:

Himynameis, te salut si iti recomand sa te adresezi medicului de familie caruia o sa ii descrii simptomele si el la randul sau te va trimite la un specialist, aici nu sunt doctori care sa poata sa iti descrie ce ai prin mesaje, si mai bine apeleaza cat mai rapid, deoarece problemele de sanatate nu sunt o gluma.

| Himynameis explică (pentru VICTORTPURO):

Degeaba....Totusi nu cred ca am nimic e ok.

| alex0297 a răspuns:

Salut!
Viziteaza-ti medicul de familie cat mai repede, ar poatea fi ceva serios, de exemplu o crestere a presiunii intracraniene.

| Mursa09 a răspuns:

Fumezi?