| TheWarrior12 a întrebat:

Prin luna Mai am fost operat la mana stângă la tendon la degetul din mijloc, a trecut ceva timp de atunci, pot sa fac box? Tin sa precizez ca ma mai doare putin mana daca apas pe locul respectiv

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca te doare cat de putin, inseamna ca nu-i inca vindecat si trebuie sa-i mai dai timp. Probabil ca ai nevoie de 1 an, de recuperare, de la accident.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De câte ori o să lovești cu măna, o să te doară.

| Demidol a răspuns:

Dupa o luna? Box? In nici un caz daca vrei sa mai ai mana buna.