| BranzilaIonut a întrebat:

Stiti cumva dacă as putea sa ma testez pentru covid la doctorul de familie?
Ma cam neliniștește boala asta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă medicul de familie are în dotare teste.

| danutzu96 a răspuns:

Stai linistit si nu te gandii ca ai asa ceva. Testare la cerere nu se face la stat, iar la privat costa in jur de 400 de lei si listele de asteptare sunt mari (apparent multa lume crede ca are boala asta.).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă este dotat cu testare de Co-vid ♤
Dar ai simptome care re duce cu gândul la coronavirus?