| MoroșanuGigi324 a întrebat:

Salut TPU!
Sub nas și nară mai precis in ambele nări am niste firicele de aproximativ 2 cm roșii ce sunt șerpuite foarte puțin. Ce pot fi acestea?
Pot fi vase de sânge sparte?
Pot fi din cauză că eu mă scarpin in nas destul de adânc?
Cum as putea să scap de ele acasă cu remedii naturale sau ce creme ar trebuie sa folosesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Vase de sange la suprafata. Mergi la medicul de familie sa-ti dea trimitere la un specialist!

| LUKITA a răspuns:

Du-te la medic

Răspuns utilizator avertizat