| Dragumike a întrebat:

Sunt foarte ingrijorata...eu ma sperii repede.Deci, la degetul mare de la mana la unghie par niste gauri acoperite de piele. E ceva grav? De la ce oare au iesit? Am 12 ani si sunt fata...sunt putine dar ma cam sperie

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lipsa de calciu.

| Dragumike explică (pentru anonim_4396):

Dar va trece?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dragumike):

Daca iei calciu, da

| Dragumike explică (pentru anonim_4396):

Iau gluconat de calciu, sper sa aiba efect