| cineghici a întrebat:

Salut,TPU. Va rog ajutati-ma... De trei zile ma doare mana dreapta la cot si mai in sus putin la muschii, nu stiu din ce cauza. In ultimele zile am stat in apa si am inotat... credeti ca aceasta este cauza? Mentionez ca am 14 ani, fac sport. Ofer Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| cecilika a răspuns:

Te doare bratul deoarece muschii tai au fost antrenati prin inot si ei doresc putina relaxare ...asa ca nu-ti face griji aceasta e destul de normal, la toate persoanele se intampla care fac sport putin mai intens.Eu ti-as recomanda sa iti iei o zi libera fara inot si o sa-ti treaca durerea.bafta...funda?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,ai febra musculara la brat.Fa o pauza sau inainte de a incepe sprtul fa un pic de incalzire musculara.