| cuba a întrebat:

vreau sa stiu si eu daca chiar exista medicamente sau chiar alifii pentru marirea penisului?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Kogaion a răspuns:

De existat, exista, nu stiu cat de sanatoase sunt, sau ce efecte pe termen lung au. Cel mai bine vorbesti cu un medic/farmacist despre ele.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da exista, dar nu se intampla nimic cu ele, nu creste si nu se mareste nimic.
Daca aceste creme ar fi eficiente, toti barbatii ar avea penisuri mari, dar cum nu exista, se vand doar himere pentru naivi.
Singura sansa de marire a unui penis, este cea chirurgicala si doar cu 2-3 cm.

| CuriousStuff a răspuns:

Pe foarte scurt: Nu exista.
Pa mai lung: Cum a zis AnaMaria, exista insa nu au efect.