| anonim_4396 a întrebat:

Cand penisul meu este in erectie nu-l pot decalota total, am observat ca ata penisului nu este rupta... capul penisului meu este mereu umed si cand pun mana ma doare, si cand e in stare fleasca pot decalota, dar pielea este peste cap... ce s-ar putea sa am? si daca am fimoza pot face sex sau e o problema foarte grava, pentru ca am citit undeva ca, cei cu fimoza au mai multa " placere ", si daca as avea fimoza nu as vrea sa ma operez, pentru ca-mi taie toata pielita si cred ca voi pierde mult din "progresul" penisului,

Răspuns Câştigător
| Bogdan1o a răspuns:

Ar fi bine sa mrgi la unmedic daca vrei, dar s-ar putea sa nu fie nici o problema, cati ani ai? sunt baieti care nu-si pot trage pielea de pe capul penisului chiar si pe la 14 ani.

| Anonimul9393 a răspuns (pentru Bogdan1o):

15 ani, o pot trage in erectie doar asa pe jumatate... dar nu mi-s-a rupt ata cred ca si asta e o problema

2 răspunsuri:
| vάĝàвøήτ a răspuns:

Mergi la doctor nu sta dupa niste prosti sa-ti raspunda