| Kogaion a întrebat:

Salut, vreau sa ma duc sa imi fac alti ochelari de vedere si as vrea sa stiu daca ma pot duce eu cu o rama si ei sa-mi puna doar lentilele, se poate face asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| KittyCAT01 a răspuns:

Da se poate, dar este mai costisitor si mai bine ti-ai alege o pereche noua, ar fi mai interesant happy

1 răspuns:
| AddyTakaBlack a răspuns:

Nu cred dar merita sa incerci