| AlexDorinel a întrebat:

Salut you! Aseară m-am jucat cu motanul meu și am uitat să mă mai spăl pe mâini și am mâncat biscuiți. Întrebarea este daca voi pati ceva in caz că am înghițit niste par de pisica?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Oricum ai înghițit destul și jucându-te cu el, so.

| danbnz a răspuns:

O sa incepi sa miauni cand o sa-ti fie foame...

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nimic deosebit. O să miroși a pisică de acum încolo.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu se intampla nimic, cine stie cate fire de par ai mai inghitit si nu ti-ai dat seama. O sa se elimine la exterior oricum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pățești nimic dacă s-a întâmplat o data. Ai grija pe viitor sa nu mai faci asa. Chiar dacă ii faci baie des și e îngrijit, animalele au microbi, iar parul de pisica este destul de periculos.

| Catalin77945 a răspuns:

Depinde,daca sa zicem ca era putin e ok o sa se dizolve in stomac, dar daca ai luat mai mult s-ar putea sa fie nevoie sa te duci la medic

Răspuns utilizator avertizat