| Alex_Sonik_1993 a întrebat:

Salutare. Acum 2 saptamani am sarit de la 1 m intr-o piscina micuta si am aterizat gresit astfel incat m-am lovit fix in calcai. de atunci ma doare destul de rau, merg cu greu cateodata. am fost la doctor sa imi faca radiografie sa vad daca am ceva fisurat. dar s-a vazut ca nu am nici-o problema. insa durerea pe care o am nu este de la os ci de la altceva. Faza nasoala este ca sau umflat si niste vene in zona calcaiului, partea laterala. in aceasta zona laterala ma doare atunci cand e sa imi fac masaj si cand merg. Nu stiu ce sa fac ca sa ma videc. am incercat toate alifile posibile. insa nu ma ajuta cu nimic. Ce pot sa fac ca sa imi revin mai repede?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| ZozOoLiNa a răspuns:

Ar trebui sa mergi la un alt doctor... ce zici de un cabinet partikular