| love4u a întrebat:

Salutare. Acum 2 zile mi-au aparut niste pete mici de culoare rosie pe pleoape.
Nu stiu din ce cauza sunt, ele nu se observa cand tin ochii deschisi, dar nici cand sunt inchisi nu se observa atat de mult, insa vreau sa stiu daca i s-a mai intamplat cuiva sau ce-s cu ele.
Nu raspundeti fara rost, multumesc pentru. timpul acordat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| love4u explică:

S-au dus cu ajutorul unei alifii pentru pete mici de corp, am folosit pe pleoapa si s-au rezolvat. Multumesc oricum.

| sunt a răspuns:

Mie nu mi-au aparut. Dar daca te speli pe pleoape nu se duc?