| RazboiniCool123 a întrebat:

Ce parere aveti despre Flavius Turcanu autorul cartii,, Renunta la ochelari"?
Sunt curios

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Probabil el a renuntat la ochelari din 2 motive, 1) Sau scumpit ochelarii lentile si manoperă si pensia nu i-a ajuns sa faca o pereche, sau a murit si in acest caz nu i au mai fost necesari ochelarii.

| Violleta2022 a răspuns:

Nici o parere, fiindca nu-l cunosc si nu am auzit de el.
Daca vrei o parere despre cartea scrisa de el, pune altfel intrebarea!

| RazboiniCool123 explică (pentru Violleta2022):

Stiu ca a aparut la antena stars acum 3 ani

| Violleta2022 a răspuns (pentru RazboiniCool123):

Aha... nu am antena, eu folosesc totul online happy

| goguPatent a răspuns:

Si-a pus lentile sau cum a renunțat la ochelari?