| Cenzor_Cenzor_1999 a întrebat:

Salut, vreau sa incep primu meu ciclu de steroizi o sa iau o luna atat sunt foarte bine informat despre produsu care il iau adica : Dianabol.
Am inteles ca se ea 30mg/zi.
Acuma cica nu e bine sa le ei toate 3 pastile o data. o pastila find 10mg.
Deci cum le.as putea imparti? Cum sa le iau?
Multumesc.

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

1. E cel mai PROST steroid ( si cel mai ieftin )

2. se combina cu testosteron injectabil, altfel o sa pui 90 % apa

Parca ziceai ca esti "bine informat"... si nici nu stii cu ce se combina.

| Moonlight15 a răspuns:

Asa e... Se combina cu testosteron injectabil. Daca tot vrei steroizi de ce nu iti cumperi de calitate? De ce vrei mult si prost? Esti bine informat dar nici nu stii cum sa le folosesti... Clar.

| hgcl a răspuns:

Asta-i solutia cea mai iefitina cu Diananbol, si cum ti-a zis si Cosmin se combina cu testosteron injectabil. Dar in 2 maxim 3 ani te duci la vale. Pe baietii aia profesionisti pe care ii vezi prin reviste, pot sa bage pentru ca sunt sub supraveghere medicala si baga o multime de bani in alte produse medicale pentru a le diminua efectele negative.

| IMPLICAT a răspuns:

Du`te ma parazitule de aici cu steroizi tai. Noi indrumam oamenii la sanatate.