| Cosminel1192 a întrebat:

Salutare. Pe 20 fac 18 ani si am 1, 69 inaltimea. Mama mea este mai mica un pic iar tata cred ca mai inalt cu 3-4 cm. Cum as putea sa ma mai inalt si pana la cati ani cresc, si cam cat credeti voi ca o sa mai cresc?
Sunt niste vitamine, ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Din pacate pentru tine, nu prea mai ai cum creste acum in inaltime.

| horiastefan0105 a răspuns:

Cel mai bun tratament pentru crestere este sa te apuci de basket. Este super eficient. In mod normal cam pana pe la 18 ani cresti, dar basketul te inalta foarte mult. Nu te sfatuiesc sa iei vitamine. Parerea mea. Alegerea ta. happy si... la multi ani pentru cei 18 ani!