| Geee a întrebat:

Deci am obsesie in legatura cu inaltimea mea. Vreu sa fiu mai inalta. Mama are 1.70, tata 1.77, iar eu am 15 in august si am 1.63. Cat credeti ca am sa ma mai inalt. Ce ar trebui sa fac sa mai cresc, dar sa dea rezultate big grin? Mersi anticipat.

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Staiiiii ca inca nu s-a terminat dezvoltarea ta, pana la 18 ani o sa mai cresti tu. daca spui ca parintii tai sunt inalti, tu o sa ai cel putin 1.70, asa e de obicei.

1 răspuns:
| melittlelioness a răspuns:

Baschetul e cheia
am multi prieteni care s, au dezvoltat datorita lui
Funda?