| anonim_4396 a întrebat:

Revin iarasi pe la voi sa va pun iarasi o intrebarebig grin. Eu am 1.68m, 14 ani si 73kg happy. Am avut 77 si am slabit 4kg intro saptamana astfel: am facut mult sport, fara paine, fara dulciuri si altele. As vrea sa va intreb. ce mai pot face sa slabesc macar inca 3kg?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| YONTU a răspuns:

Buna seara! happy
Foarte mult efort fizic la eliminarea grasimilor si la intarirea musculaturii!
Sper sa te mai gandesti la ce-ti spun eubig grin!

3 răspunsuri:
| Seby80 a răspuns:

Dieta Dukan, usoara si utila. Grea e la inceput, 1-2 zile, dupa aia te obisnuiesti big grin

| Cosmin86 a răspuns (pentru Seby80):

Dieta dukan maresete aciditatea in sange si afecteaza ficatul, in general dietele sunt stupide si periculoase pentru sanatate. Nu exista "usor si util".

| Sorin98_5461 a răspuns:

Eu am 1.67m dar 50kg si am tot 14 ani ..arat bine nu`s deloc slab.tin sa zic ca sunt sportiv de performanta