| Marck94 a întrebat:

Salutttt. Pentru baieti am o intrebare, ce ati facut cand ati avut ten uscat, pete pe fata? Ce ati folosit? happy Am probleme cu tenul ca e destul de uscat, pielea fetei mele e varza laughing))

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Foloseste crema de fata si bea cat mai multa apa

| RAY a răspuns:

Am baut mai multa apa sau 3 lupenite pe saptamana

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru Marck94):

Incearca sa vezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Consuma alimente bogate in vitamina E si A, stai mult la soare sa ai vitamina D3 in Corp.si pentru piele poti folosi ulei de cocos sau migdale pe fatã.

| BotezanDaniel a răspuns:

Salutare! happy Advantan Milk, dar e dedstul de scump. happy Mie mi-a fost prescris de medicul dermatolog clinician, big grin și bineînțeles la o reducere estimabilă. big grin Și pe mine mă mânca fața de îmi rămânea leziuni, mă iritam. happy Aveam fața uscată, happy și m-a ajutat foarte mult. big grin Funda? happy

| Docmiau a răspuns:

Orice cremă revitalizantă

Răspuns utilizator avertizat