| AdelinaPaula a întrebat:

Saluuut TPU!love struck
Am 1, 70 inaltime si in jur de 60 kg crying((.
As vrea sa mai slabesc...
Spuneti-mi si mie niste modalitati de a slabi "sanatos" si rapid (maxim 2 luni) >:". Nu prin intermediul medicamentelor! Natural daca se poate (salate,...)
Multumesc anticipat!love struck

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vrei să devii anorexică?
Practică un sport și o alimentație echilibrată.
Pa, pa.