| EuS200 a întrebat:

Se intampla ceva cu mine: mi-au aparut pe picioare, de la genunchi in jos niste pete rosii mari care s-au umflat si ma mananca dar in acelasi timp dor. Iar pe fata au inceput sa imi apara cosuri si punce negre, ceea ce mie nu mi s-a intamplat pana acum.Stiti ce ar putea fi? Vreo alergie sau ceva? Sa nu imi spuneti ca e de le pubertate schimbarea tenului meu, ca am trecut de faza asta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Dunamis a răspuns:

Mergi la medic, nu intreba pe TPU... Daca ai trecut de pubertate ar trebui sa stii asta deja.