| EdiShadow a întrebat:

SFARCURILE! Salut, sunt baiat am 18 ani. Tin sa spun ca de 2 luni ma dor sfarcurile si nu stiu de ce, mai noi saptamana asta mi-au aparut niste " ousoare " in interior si ma dor la atingere si mi s-au umflat destul de mult.
Dau cu presupu' dar nu cred, am un aparat la sala, care pun pieptul pe el si trag cu bratele( exercitiu' pentru biceps) si depune foarte multa presiune pe piept, acesta o fi motivul?
Nu am luat, proteine, steroizi si alte caca*uri.
MULTUMESC!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar putea de la aparate sau ar putea fi noduli mamari(si la baieti apar)!
Eu am o asfel de problema cu noduli!(din fericire nu sunt cancerosi-stiu caci am facut o ecografie)!
Nu te speria(doar 20% dintre acestia sunt cancerosi)!
Iti recomand un consult si in functie de ce va spune medicul-probabil o ecografie!
Succes!