| faaalyoana a întrebat:

Si -a facut cineva pana acum implant de vreun dinte? Eu trebuie sa mi fac implant de premolar..deoarece mai am un ciot si radacina numai e buna...
Cam cat ma costa? daca si a facut cineva.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu te mai speria de mine ca nu te mananc daca imi lasi facebook-ul tau, tot treci cu vederea peste mesajul care l-am trimis inainte.

| faaalyoana explică (pentru mgtow):

Nu am facebook, nu am conturi pe retele de socializare. Pe TPU e altceva.

| mgtow a răspuns:

Atunci ai facut misto de mine cand mi-ai cerut adresa... vezi ca adevarul iese la iveala - ar trebui sa iti fie rusine.