| anonim_4396 a întrebat:

Simt o durere in zona lombara cred ca se numeste..in spate in partea dreapta mai sus de. fundbig grin de aseara ma doare, si a inceput brusc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Syndre a răspuns:

De cele mai multe ori e ori de la sedentarism ori de la ridicat ceva aiurea. Dacă persistă cel mai bine să verifici cu un medic.

| sincrone a răspuns:

Sfatul meu e sa te duci la sala de forta si sa lucrezi lombari. probabil iti petreci foarte mult timp pe scaun si cam aici se ajunge. simti ca durerea iti coboara pe picior?

| anonim_4396 explică (pentru sincrone):

Nu