| Lukasz a întrebat:

Sora mea mai mica de 10 luni a avut febra toata noaptea, aseara avea si frisoane. Poate fi din cauza dintilor ce vor iesi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Du-te cu ea la medic. Nu astepta sfaturi pe TPU. Poate fi o gripa si poate sa faca alte complicatii. Se si moare de la asa ceva.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu face febra de la dinti, dar de la o raceala sau gripa, da!

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu.

| Lukasz explică:

Am fost, are afte si rosu in gat.

Răspuns utilizator avertizat
| Robirecalo3 a răspuns:

Nu