| anonim_4396 a întrebat:

Sper că am ales categoria bună.
Este vreo boală care se manifestă prin dorinţa de a omorî unele persoane. Şi chiar de a fi în stare să-i omori dacă ai avea o armă letală la tine când te întâlneşti cu ei.
Sunt serioasă şi aştept răspunsuri la fel de serioase.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Esti sociopat... consulta un psiholog/psihiatru caci nu e normal sa ai astfel de ganduri, poate deveni chiar periculos...

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Scuzaţi greşeala. În loc de punct, la a doua propoziţie, trebuia semnul întrebării.
Mă gândesc că v-aţi dat seama şi nu era neapărată nevoie să mă corectez.

| danysasuke7 a răspuns:

Sfat,mai bine vezi seria Saw si te vei mai linisti dar nu cred ca esti in stare de asa ceva

| Andyi a răspuns:

Da se numeste prostiehappy E o intrebare grava si asa intrebari se adreseaza la psiholog el iti pote raspunde si te pote sfatui ce sa faci ca sa nu ii omori ci cum sa-i ignori, chiar te rog intreaba un psiholog.