| ravanoos a întrebat:

Stie cineva cum sa scap de celulita? ma duc la mare peste 2 saptamani si vreau sa scap de putina grasime

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Mergand la masaje anticelulitice facute cu creme speciale, plus trebuie tinuta cura (fara dulciuri, paine, etc.). Bafta!winking

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@razvan1999, ma bucur, ca ti-am fost de folos macar un pic. Mersi pentru apreciere! Numai bine!

| LARAaungeoudemon a răspuns:

Tu cu doua saptamani inainte sa mergi la mare te-ai gandit sa dai jos?happy proasta idee.