| IonutCiobanescu a întrebat:

am mancat un cojac, bine l-am crapat si l-am mancat asa, dupa ce l-am mancat, tot am o senzatie ca am ceva in gat, nu e deranjanta, cand mananc nu o simt, adica tot imi vine sa inghit sa vad daca e acolo si cateodata il simt cateodata nu, ce poate fi? Sau e doar in capul meu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca acel "cojac" a fost un mar pe bat, acoperit cu zahar ars, atunci explicatia este simpla: ai inghitit o bucata din invelisul de zahar ars, care este mai tare si ti-a zgaraiat /iritat gatul.

Bea incet un pahar de apa la temperatura camerei, cate o mica inghititura.
Maine dimineata nu vei mai avea aceea senzatie.winking

| IonutCiobanescu explică (pentru Bula):

Ce incet boss ca adapam 1 litru intr-un minut

| IonutCiobanescu explică (pentru Bula):

Si era un cojac chupa cups rosu/galben ca culoare

| Bula a răspuns (pentru IonutCiobanescu):

Am spus sa bei INCET, cate o mica inghititura.
Asta sa se calmeze locul iritat.

| QElenaBoghiu a răspuns:

Bea putina apa happy

Poate fi și o problemă medicala însă am uitat cum se numește. E în zona mărului. Mă rog.

| MaggoT969 a răspuns:

Când am cautat cojac mi-au apărut costume de bdsm deci ai mâncat latex sau cozonac?