| allessandra27 a întrebat:

Stie cineva vreo solutie pentru a scapa de negi? Fara operatie.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Te sfatuiesc sa mergi la un dermatolog si sa-i ceri sfatul, este un virus! Unii cad daca perseverezi cu sucul de rostopasca dar daca nu esti consecventa cresc inapoi!

| DeeaLove08 a răspuns:

Intreaba la farmacie de un spray special pentru negi.era odata reclama dar nu mai stiu cum se numeste

| rolfenstein a răspuns:

Da. e o planta rostopasta. da. te cu ea cateva zile si o sa iti treaca.sau poti sa cumperi o tinctura de rostopasta.succes

| coco36 a răspuns:

Sunt la farmacie niste plasturi speciali care se pun pe neg. Sau o metoda din popor, infasori negul cu banda adeziva si il lasi asa 6 7 zile. Dupa care o scoti si freci negul cu o piatra ponce de aia de calcaie si o sa cada. e cam incomod sa stai cu banda atatea zile dar merita crede-ma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rostopasca sau aloe vera. Eu cu astea am scapat.