| Choasmakerangel a întrebat:

Stiu ca acum ceva vreme am pus aici o intrebare despre o chestie care mi s-a intamplat si multi mi-ati spus ca ar fi fost un atac de panica, aseara am simtit doar o chestie pe care am simtit-o atunci si aceea e faptul ca am simtit ca ma ridic din pat ca si cum as plutii, nu mai simteam patul sub mine si din cate imi amintesc incepeam sa nu mai simteam de la picioare in sus

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| D4rk1337 a răspuns:

Văzusem pe net ceva de genul. dacă te culci obosit, te trezești in somn si te culci iar pe spate cv de genul. Ai iluzii, nu mai poti sa-ti misti corpul. Dar daca ti se intampla doar sa tii ochii inchisi ca poti sa halucinezi si sa vezi chestii.