| anonim_4396 a întrebat:

Suferiti de nomofobie? Daca da,aveti crize de panica, dificultati in respiratie, frisoane, transpiratie, accelerarea ritmului cardiac, dureri toracice sau stari de voma?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Felix65 a răspuns:

Nu am auzit de aceasta afectiune si cred ca treci prin momente foarte grele atunci cand ai manifestarile de mai sus. Daca ai suspiciuni in legatura cu tratamentul mergi si la un alt medic. Orice boala ai avea,sa stii ca starea ta psihica,gandirea pozitiva,rugaciunea, ajuta foarte mult si daca ai si vointa, poti sa o depasesti! Iti doresc sanatate multa!

| 傻瓜的毫不相干 a răspuns (pentru Felix65):

Atunci retine:e boala omului care si-a pierdut telefonul mobil!