| zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Sunt agitata de 2 zile și nu găsesc cauza. Îmi bate inima și am o neliniște interioara, dorm putin și prost, visez urat. Nu beau cafea. Ce sa fac sa mă liniștesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
45 răspunsuri:
| acerr a răspuns:

Asculata mantra asta si bea ceai de lavanda
https://www.youtube.com/watch?v=M8LUafsM8MU

| SimonaBubu a răspuns:

Hei baiatu' vii cu mine la Night Club sa facem niște bănuți? Barosane.

| GrecuMariaaa a răspuns:

Bea ceai seara si fii mai activ ziua. Iesi cu prietenii dupa masa(sau familia, cineva cu care te distrezi si poti sa uiti pe moment de griji). Spre seara, daca tot nu ti vine somnul, fa niste sport inainte de culcare. O sa fii extenuat fixic si o sa te trantesti in pat de oboseala.