| ramonatm17 a întrebat:

Sunt destul de ingrijoratasad de vreo 4 ani de zile adica de la varsta de 15 ani am un nodul la sanul drept. De cateva zile a inceput sa devina dureros, am intepaturi la san. Pana acum nu am fost la nici un control. In urma cu cateva luni o prietena de 23 de ani a fost la medic cu aceeasi problema si i s-a spus ca nu poate fi vorba de cancer si ca mamografiile se fac doar dupa o anumita varsta. Care stie sa imi explice mai bine de ce apar nodulii la san si daca este sau nu o forma de cancer sau ceva de genu. Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| danutza_2917 a răspuns:

Ar trebui sa mergi la doctor. Probabil ai o mastita chistica, care are cauza hormonala, caz in care durerile au legatura cu ciclul menstrual. Daca asta e diagnosticul cunosc mai multe persoane care au scapat de ea cu ajutorul produselor naturale si te pot ajuta. Lasa-mi mesaj in privat. Pa

2 răspunsuri:
| andreeeeea a răspuns:

DOCTORR
e foarte posibil sa ai ceva grav.

Răspuns utilizator avertizat