| Andre a întrebat:

Sunt singura acasa si mie foame dati-mi o idee ce sa mananc tinand cont ca eu nu umblu la aragaz primul raspuns funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| RфZaημtzα a răspuns:

Cauti prin frigider, poate gasesc salam, masline, branza si iti faci un sandvis.hee heeO rosie si un castravete. o salata de rosii cu castraveti si cu branza peste... Pofta bunahee hee

15 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Daca nu umbli la aragaz, fa-ti niste sandvisuri cu ce ai prin frigider: branza, paine, legume. Sau o salata de sezon daca ai macar niste rosii sau castraveti. Sau paine cu unt si miere si un pahar de lapte. Incearca si tu o combinatie de alimente, ceva comestibil trebuie sa iasa.

| AdiSR a răspuns:

Îţi faci o salată, îţi întinzi ceva pe pâine sau ceva conserve să bagi în tine!hee hee

| anotherchild a răspuns:

Impusca-te!
Nu am mai vazut asemenea intrebari!

| RфZaημtzα a răspuns:

Ms pentru. fundita.:X:*:*

| biank17 a răspuns:

Eu zic sa iti faci un sandwich sau sa comanzi o pizza

| Cristary a răspuns:

Fa-ti un ou, sau doua prajite. Sau nu stii?straight face
Iei o tigaie, pui ulei, deschizi un ochi de aragaz, pui tigaia, lasi putin, apoi pui oul/ouale, si astepti sa se faca. Inchizi, iei oul si-l pui in farfurie. De aici cred ca stii ce se facehee hee
Sau daca chiar nu stii, ia o bucata de paine, pana vin ai tai worried
Bafta!

| Asdffd a răspuns:

Poi, niste cereala cu laptic tongue sau ceva de ex. almete pe paine, dulceata sunt multewinking

| last_9432 a răspuns:

Daca doresti mancare gatita o poti incalzi la microunde sau o poti cumpara de la Real kaufland, etc...

| ManutzuWolfy a răspuns:

Pai cauta si tu prin frigider si vezi poate ai si tu sa iti fac un senvis sau daca ai bani ia-ti un hotdog sau hamburgher o pizza ceva

| adelina_5429 a răspuns:

Fa-ti niste sandvisurihappy sunda?big grin

| adelina_5429 a răspuns:

Fa-ti niste sandvisurihappy funda?big grin

| sunrise_6829 a răspuns:

Fa-ti un sandvis cu ce ai prin frigider daca nu o salata, vezi ce ai prin frigiderpoti a mananci gem pe paine sau miere.

| banzicarul a răspuns:

Slanina cu ceapa sau de ce nu cu rosie. funditaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara-ti un pateu si mananca-l alaturi de o salata.

| TheCorleone a răspuns:

laughing pai fa-ti o salata cu rosii castraveti ceapa si branza rasa deasupra, asta imi fac eu in fiecare zihee hee